![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/409347300_680056944244255_2284144019857015491_n.jpg)
У першій лізі грає п'ять команд. Це КДЮСШ "Барса" м. Шостка, Збірна Чернівецької області - "Буревісник", ДЮСШ "Авангард" м. Калинівка, ОШВСМ ХК "Фенікс" м. Бердичів та ХК "Вінниця 1981"-2. Після першого туру три команди набрали однакову кількість очок, по 13. Але за різницею забитих та пропущених м'ячів перше місце займає ДЮСШ "Авангард", на другій позиції ОШВСМ ХК "Фенікс", третє місце у Збірній Чернівецької області -"Буревісник". На четвертому місці розташувалась команда КДЮСШ "Барса" з однією перемогою над вінницькою командою, яка замикає турнірну таблицю.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У Сумах завершився чемпіонат України з індорхокею серед дівчат до 14 років....
1-3 березня у Сумах провели третій тур чемпіонаті України з індорхокею серед жінок....
Клуб "Поморзанін" (Торунь) став чемпіоном Польщі з індорхокею....
21-23 лютого в Літині Вінницької області пройшов заключний тур чемпіонату України з індорхокею серед чоловіків у Суперлізі....
В Аланьї (Туреччина) завершився розіграш Кубку європейських чемпіонів з індорхокею серед жінок....