![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/409626379_678518327740614_2756621577111830448_n.jpg)
10 грудня о 18:40 відбулася передача Вогню від скаутської організації «Пласт» представникам “Укрзалізниці”. У рамках спільного заходу начальники 14 поїздів доставлять Вогонь на 24 вокзали країни, у тому числі й на вокзали Краматорська, Покровська та Ізюму менш ніж за добу.
Вже 11 грудня будь-хто зможе отримати Вогонь для свого дому на вокзалах Києва, Вінниці, Хмельницького, Рівного, Сум, Чернівців, Дніпра, Івано-Франківська, Чернігова, Луцька, Одеси, Полтави, Херсону, Миколаєва, Запоріжжя, Черкас, Харкова, Львова, Ужгорода, Тернополя, Коростеня, Знамʼянки, Ізюму, Покровська та Краматорська, де будуть встановлені безпечні стенди з Вифлеємським вогнем миру. повідомили в транспортній компанії.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Вифлеємський вогонь прибув на Сумщину залізницею. Нині його починають поширювати містами області....