![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/c7e5525f-66cc-46a2-a3d8-b8507c9ca304.jpg)
Вчора до чергової частини Сумського районного управління поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду на вулиці Троїцькій. На місці події працювала слідчо-оперативна група.
Як попередньо встановили правоохоронці, 62-річний водій транспортного засобу «Skoda Oktavia», перетинаючи перехрестя вулиць Троїцька та Героїв Сумщини, не надав переваги в русі електровелосипеду «Merida» під керуванням 48-річного керманича. Внаслідок ДТП останній отримав тілесні ушкодження та був ушпиталений до лікувальної установи.
За даним фактом слідчими розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Триває досудове розслідування, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Поліцейські Шостки встановлюють обставини автопригоди, в якій постраждала велосипедистка....
Учора, близько 15-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Гетьмана Павла Скоропадського....
Правоохоронці Охтирщини встановлюють обставини автопригоди зі смертельними наслідками....
Внаслідок зіткнення двох автівок тілесні ушкодження отримали дві пасажирки. На місці працювала слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції....
17 липня, близько 21:00, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Полку “Азов”....