![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1f837833-9433-4d30-91e1-f34b2cf48125.jpg)
На місце події негайно направилась слідчо-оперативна група поліції, а особовий склад був орієнтований на пошуки грабіжника.
Працівники сектору кримінальної поліції відпрацювали територію в радіусі місця події, оглянули камери спостереження та за «гарячим слідом» розшукали грабіжника. Ним виявився 39-річний конотопчанин. Під час проведення впізнання особи, потерпілий вказав на кривдника. Слідчі затримали грабіжника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучили кошти належні потерпілому.
Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури вже повідомили зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж», повідомили в поліції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сьогодні, 17 липня, у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим у російсько-українській війні Героєм, штаб-сержантом, інспектором прикордонної служби...
Досудовим розслідуванням встановлено, що нападник перебуваючи в людному місці, підбіг до однієї з жінок та не зважаючи на оточуючих, вихопив...
З нагоди Дня міста та 365-ї річниці перемоги у Конотопській битві присвоєно Почесне звання “Почесний громадянин Конотопа”:...
Про це повідомили в Конотопській міській раді....
9 липня конотопці провели в останню путь земляка, який загинув на війні....