![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/7a657be0-3481-4523-ada9-bcc3113ea454.jpg)
Протягом 2023 року Сумська обласна дитяча клінічна лікарня прийняла 750 пацієнтів, які потребували обстеження на комп’ютерному томографі, а 520 дітей потребували дослідження з використанням контрасту, що теж може бути реалізовано в новому апараті.
Завдяки появі такого сучасного обладнання маленькі пацієнти закладу зможуть отримувати діагностичні медичні послуги безпосередньо у лікарні, що раніше було неможливо через відсутність томографа. Дослідження діткам проводитимуться безоплатно в рамках покриття НСЗУ за програмою медичних гарантій.
За допомогою сучасного комп’ютерного томографа у лікарні надаватимуть більше медичних послуг із застосуванням найновітнішої методики діагностування. Лікарі зможуть оперативно та безпечно діагностувати патологічні стани, проводити диференційну діагностику, визначати подальшу тактику лікування маленьких пацієнтів.
Завдяки застосуванню сучасних технологій стане можливим:
Наразі комп’ютерний томограф вже змонтовано в лікарні, а медичний персонал незабаром пройде кваліфіковане навчання для подальшої роботи з ним. Одночасно лікарня готує пакет необхідних документів для подачі до Державної інспекції ядерного регулювання України. Після надання відповідного дозволу на право експлуатації КТ апарат почне свою повноцінну роботу.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Ахтырская ЦРБ получила новый современный компьютерный томограф....
Работает он на базе Учебно-научного центра томографии в Университетской клинике Сумского государственного университета....
Коммунальное учреждение Сумского облсовета «Сумская областная клиническая больница» не смогло провести открытые торги по закупке 4 запчастей для рентгеновского спирального...
Депутат Сумского областного совета Александр Телетов (КПУ) направил запрос начальнику облуправления здравоохранения Петру Павлюку по поводу решения вопроса круглосуточной работы... 3