![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/c143f5cd-4930-4758-9f39-c2e24f7cada0.jpg)
За тактичним задумом в торгівельному залі виникла пожежа. Працівник сповістив про подію керівництво підприємства та Службу порятунку. Відповідальні особи організували евакуацію всіх працівників та відвідувачів у заздалегідь визначене безпечне місце.
Рятувальники, які прибули за викликом, провели розвідку та ліквідували умовне загоряння.
Також з працівниками закладу провели навчання з тематики дотримання правил пожежної безпеки. Медики ДСНС продемонстрували, як правильно надавати до медичну допомогу.
Подібні дають можливість усім учасникам відпрацювати дії необхідні під час оперативного реагування у разі виникнення реальної надзвичайної ситуації, повідомили рятувальники Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Про це повідомили в Сумській ОВА....
На Сумщині через сильну спеку триває пожежонебезпечний період. Найближчими днями спека лише посилюватиметься, у зв’язку з чим пожежна небезпека набуває...
Happy Monday разом з міжнародною платформою Coursera за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та сприяння Міністерства економіки України запустили...
Рятувальники допомогли ліквідували наслідки негоди....
21 червня, о 08:19 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про необхідність надання допомоги. За попередніми даними, на вул. Мезенівська...