![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/11_34.jpg)
Про пожежу повідомив власник, який відчув різкий запах диму в помешканні. На місце події було направлено черговий караул 22-ї державної пожежно-рятувальної частини.
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено балконну раму, вікно в кімнаті, стелю в кімнаті, телевізор та речі домашнього вжитку. Через сильне задимлення вогнеборцям довелось працювати в апаратах для захисту органів дихання. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на квартири розташовані вище на 3-му та 4-му поверхах.
О 03:20 загоряння локалізували, а о 03:35 – повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 2 одиниці спеціальної техніки та 9 чоловік особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області