![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_48_52.jpg)
Цими днями Краснопільська селищна рада отримала екстрену допомогу для закладів соціальної сфери: КНП «Краснопільська лікарня» та КУ «Центр надання соціальних послуг».
Матраци, ковдри, вогнегасники, побутова хімія, засоби особистої гігієни та інші засоби були закуплені в рамках проекту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується компанією GIZ.
Під час війни турбота про людей особлива цінна. Щиро вдячні німецьким партнерам, раднику проекту «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» Олександру Хоруженку за розуміння проблем громади і готовність прийти на допомогу.
Краснопільська селищна рада