Молодший сержант Сергій СЛЕДЮК помер у польовому госпіталі на Харківщині у день свого народження, 18 липня. Смертельні поранення він отримав напередодні на Луганщині.
Уродженець м. Глухів Сергій Следюк проживав з родиною у Києві. З дружиною ростив сина, працював у сфері торгівлі, був директором одного із магазинів. Захоплювався футболом, допомагав синові ближче познайомитись з цією грою.
Перше, що зробив у перші дні повномасштабного вторгнення, - відвіз сім’ю на захід України, у Стрий. І одразу ж пішов у місцевий ТЦК записуватись в армію. Рідні кажуть, що Сергій мав «білий» квиток, не мав служити у війську. Але для нашого земляка то була норма мирного часу, а під час війни він зробив так, як веліла йому совість. Вже 3 березня 2022 року Сергій був у Стрийському батальйоні ТрО.
Мав позивний «Київ». Був відданим присязі, надійним, відповідальним. Пройшов з боями у складі стрілецького підрозділу багато важких фронтових доріг. На своїх плечах піхотинця виносив найтяжчі тягарі війни.
Поховають ГЕРОЯ у рідному Глухові, де живе його мама. Тут у нього залишається багато друзів, знайомих, рідних. Сергій Володимирович навчався у школі №1, закінчив Глухівський національний педуніверситет, повідомили в мерії Глухова.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Упродовж 20 липня, через масовані удари нанесені з території росії по прикордонних населених пунктах Сумщини, співробітникам ДСНС довелось п’ять...
Сьогодні зранку, 21 липня ворог наніс ракетно-авіаційний удар по об’єктам критичної інфраструктури Шосткинської громади....
Про це повідомили в Оперативному командуванні "Північ"....
Війська рф продовжують наносити удари по Сумщині: поліцейські на місцях документують наслідки....
Вночі та зранку росіяни здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 44 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська,...