Напад на мешканку обласного центру стався рано вранці, коли 56-річна жінка вийшла по справах. Прямуючи вулицею, до неї раптом підійшов невідомий та вихопив сумку в якій знаходився мобільний телефон, гаманець з грошима в сумі 100 гривень та документи. Після скоєного зловмисник зник у невідомому напрямку.
Потерпіла одразу звернулася на спеціальну лінію "102" та повідомила про скоєний відносно неї злочин, до розкриття якого, були задіяні всі найближчі наряди поліції.
В ході оперативних заходів поліцейські розшукали особу грабіжника. Ним виявився 46-річний місцевий житель.
У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України.
Поліція Сумщини