![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/449435250_1008908141237733_2268672023400931381_n.jpg)
У складі жіночої збірної України, яка грала у дивізіоні ІІ-В, виступали виключно вихованки сумського хокею. Після поразки у першому матчі від шотландок 1:3 наші дівчата спочатку обіграли туркень 5:2, потім зіграли внічию з Польщею 0:0.
Набравши 4 очка, українки посіли друге місце в групі, випередивши Польщу за різницею забитих і пропущених м'ячів, і вчора зіграли за перше місце фінальний матч проти шотландок, які виграли всі три матчі. У вирішальному матчі, як і в групі, знову сильнішими були суперниці. Шотландки виграли з мінімальним рахунком 1:0.
Чоловіча команда грала у дивізіоні ІІ-А. У складі чоловічої збірної команди України шестеро вихованців шосткинської ДЮСШ “Барса” і двоє вихованців СДЮШОР “Динамо” з Сум. У змаганнях брали участь шість команд, які мають зіграти коловий турнір. Після поразки від Італії 0:1 та поляків 2:3, перемог над литовцями 5:1 і Люксембургом 5:1 в останньому матч і програли переможцям — Австрії — 2:7.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У турецькій Коньї триває чемпіонат Європи з хокею на траві серед жінок до 21 року у дивізіоні II-B....
У польському Валчі та турецькій Коньї проходять чемпіонати Європи з хокею на траві серед молоді до 21 року....
У польському Валчі та турецькій Коньї проходять чемпіонати Європи з хокею на траві серед молоді до 21 року....
15 липня у польському Валчі стартував чемпіонат Європи з хокею на траві серед молоді до 21 рокуу дивізіоні II-A....
У Польщі тривають чемпіонати Європи з хокею 5 серед чоловіків та жінок....