![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/d6de7516-45db-4235-821b-555dc6aebd54.jpg)
Тетяна Мішанова народилася і виросла у місті Тростянець, закінчила Тростянецьку школу №3, і вирішила пов’язати своє життя з захистом рідної держави та її кордонів.
З 2014 року вона стала на захист нашого державного кордону, вступивши до лав Державної прикордонної служби України, але її життя так рано обірвалося через невиліковну хворобу...
До останньої миті життя штаб-сержант Мішанова Тетяна Олександрівна зберігала вірність присязі, українському народу, своїй Батьківщині.
Від імені усієї Тростянецької громади висловлюємо щирі, глибокі співчуття родині померлої захисниці. Поділяємо тяжкий біль утрати, схиляємо голови у скорботі.
Прощання з Тетяною Олександрівною Мішановою відбудеться сьогодні, поховають Захисницю на центральному кладовищі по вулиці Пам’яті у місті Тростянець. На прохання рідних живий коридор створювати не будуть, повідомили в мерії Тростянця.
Доземний уклін нашій захисниці! Вічна пам'ять, вічна слава, вічна шана Героїні!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сьогодні зранку, 21 липня ворог наніс ракетно-авіаційний удар по об’єктам критичної інфраструктури Шосткинської громади....
На фронті загинув Сергій Володимирович СЛЕДЮК (18.07.1982 -18.07.2024)....
Про це повідомили в Оперативному командуванні "Північ"....
Війська рф продовжують наносити удари по Сумщині: поліцейські на місцях документують наслідки....
Вночі та зранку росіяни здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 44 вибухи. Обстрілів зазнали Хотінська,...