![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/e9001ee0-d410-4c5a-8e89-49aa629847f8.jpg)
Вчора, близько 21 години 30 хвилин до поліції надійшло повідомлення, що на одній з вулиць міста лежить чоловік без ознак життя, поряд з ним мопед. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.
Як попередньо з’ясували правоохоронці, 49-річний місцевий житель не впорався з керуванням та допустив падіння. Внаслідок чого отримав тілесні ушкодження несумісні з життям.
За даним фактом слідчі вже розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого", повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Внаслідок зіткнення двох автівок тілесні ушкодження отримали дві пасажирки. На місці працювала слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції....
17 липня, близько 21:00, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Полку “Азов”....
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...