![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/3a3c64ce-005f-4b66-a288-e25b8dcacec2.jpg)
На місці автопригоди інспектори з’ясували, що водій транспортного засобу Volkswagen Golf не дотримався безпечної швидкості руху, після чого не впорався з керуванням та в’їхав у насип землі, пошкодивши легковик. Після цього керманич залишив місце автопригоди.
Завдяки небайдужому свідку цієї події патрульні швидко його розшукали. 38-річний чоловік мав ознаки алкогольного сп’яніння. Він пройшов огляд на місці зупинки за допомогою спеціального приладу Драгер. Результат освідування був позитивним — 0, 79 проміле алкоголю.
На чоловіка інспектори склали три адмінматеріали. Рішення прийматиме суд.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
За клопотанням слідчого та прокурора Охтирської окружної прокуратури рішенням суду 17 липня 2024 року 59-річному чоловікові, під колесами авто якого...
Днями патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Івана Франка....
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....