У складі чоловічої збірної команди України на турнірі в Польщі шестеро вихованців шосткинської ДЮСШ “Барса” - Іван Приходько, Костянтин Колієнко, Євген Петренко, Кирило Шевель, Ростислав Яковенко і Дмитро Турочка, а а також вихованці СДЮСШОР “Динамо” з Сум - Євген Ступаченко та Дмитро Железний.
У змаганнях беруть участь шість команд, які мають зіграти коловий турнір. Після поразки у першому матчі від Італії 0:1 наші не зуміли переграти і поляків — тепер програш 2:3. Далі ігри проти Литви, Люксембурга і Австрії.
У Туреччині пройшли матчі першого туру чемпіонату Європи серед жінок до 21 року у дивізіоні II-B. У складі України виключно вихованки сумського хокею.
Суперницями у першому матчі були шотландки. На жаль, перший матч наші програли 1:3. Єдиний гол за українок забила Вероніка Коробкіна. Далі матчі проти Туреччини та Польщі.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
15 липня у польському Валчі стартував чемпіонат Європи з хокею на траві серед молоді до 21 рокуу дивізіоні II-A....
У Польщі тривають чемпіонати Європи з хокею 5 серед чоловіків та жінок....
У хорватському Загребі тривають чемпіонати Європи з хокею 5 серед дівчат та юнаків до 16 років....
У польському м. Валч триває чемпіонат Європи з хокею 5 серед жінок....
У хорватському Загребі триває чемпіонат Європи з хокею на траві “Hockey 5s” U16....