![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_168_33.jpg)
У складі України грають виключно вихованки сумського хокею. Після поразки у першому матчі від шотландок 1:3 наші дівчата спочатку обіграли туркень 5:2, а сьогодні зіграли внічию з Польщею 0:0.
Набравши 4 очка, українки посіли друге місце в групі, випередивши Польщу за різницею забитих і пропущених м'ячів, і завтра зіграють за перше місце фінальний матч проти шотландок, які виграли всі три матчі.
Чоловіча команда грає у польському Валчі у дивізіоні ІІ-А. У складі чоловічої збірної команди України шестеро вихованців шосткинської ДЮСШ “Барса” і двоє вихованців СДЮШОР “Динамо” з Сум. У змаганнях беруть участь шість команд, які мають зіграти коловий турнір. Після поразки від Італії 0:1 та поляків 2:3, а також перемоги над литовцями 5:1 сьогодні наші обіграли команду Люксембурга 5:1. Один із голів забив шосткинець Євген Петренко. Завтра останній матч проти Австрії.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У польському Валчі та турецькій Коньї проходять чемпіонати Європи з хокею на траві серед молоді до 21 року....
У польському Валчі та турецькій Коньї проходять чемпіонати Європи з хокею на траві серед молоді до 21 року....
15 липня у польському Валчі стартував чемпіонат Європи з хокею на траві серед молоді до 21 рокуу дивізіоні II-A....
У Польщі тривають чемпіонати Європи з хокею 5 серед чоловіків та жінок....
У хорватському Загребі тривають чемпіонати Європи з хокею 5 серед дівчат та юнаків до 16 років....