![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_47_52.jpg)
Вранці, 4 листопада, до поліції надійшло повідомлення про зґвалтування 72-річної мешканки Тростянця. На місце події негайно виїхали правоохоронці. Потерпіла розповіла, що вночі до її квартири проник невідомий та вчинив сексуальне насильство. Жінка оговталась лише на ранок та попрохала сусідів викликати поліцію.
Зібравши необхідну інформацію про злочинця, працівники сектору кримінальної поліції провели ряд оперативно-розшукових заходів, завдяки яким вдалось встановити особу ґвалтівника та затримати його у порядку статті 208 Кримінального кодексу України. Ним виявився 33-річний чоловік, який неодноразово був судимий за майнові злочини.
Як з’ясували правоохоронці, напередодні підозрюваний, проходячи повз будинок, у вікні однієї з квартир на першому поверсі побачив літню жінку. Тієї ж ночі, він проник до її помешкання через пошкоджене вікно. Застосовуючи насильство та наносячи удари, чоловік подолав опір, який чинила потерпіла, та зґвалтував її. Після чого, з місця події втік.
Стосовно зловмисника слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 152 Кримінального кодексу України «Зґвалтування» та за процесуальним керівництвом прокуратури вже повідомили про підозру у скоєному. Слідство триває, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.
До Тростянця знову надійшла сумна, трагічна звістка: 20 липня 2024 року перестало битися серце відважної захисниці, штаб-сержанта Сумської державної прикордонної...
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....
До Тростянця надійшла значна партія гуманітарної допомоги від польських партнерів – майже 11 тон необхідних товарів....
7 липня в Тростянці свої двері для відвідувачів відкрив «ХАБ «Незламні» - сучасний простір для самотніх людей, внутрішньо переміщених осіб,...
До Тростянця вкотре завітали друзі та партнери громади - шведські благодійники з організації Skicka vidare till Ukraina, які вже тривалий...