![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/45k4_0.jpg)
Вчора вдень на вулиці 2-а Замостянська в місті Суми працівники патрульної поліції зупинили 37-річного місцевого мешканця, в якого під час поверхневого огляду виявили порошкоподібну речовину білого кольору, зовні схожу на наркотичну. На місце події спрямовано слідчо-оперативну групу Сумського районного управління поліції для документування даного факту.
У Шостці за місцем мешкання 39-річного містянина в ході проведеного обшуку в рамках раніше відкритого кримінального провадження виявлено наркотичну речовину, зовні схожу на канабіс вагою близько 20 грамів.
В обох випадках все знайдене вилучено та направлено на експертне дослідження.
Наразі відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Досудове слідство триває, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Водій трактору «МТЗ-80» був зупинений працівниками поліції за керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Для уникнення відповідальності запропонував гроші, а...
Правоохоронці Охтирщини повідомили про підозру чоловіку у незаконному вирощуванні нарковмісних рослин....
Працівники Сумського районного управління поліції під час поверхневої перевірки виявили у 42-річного жителя обласного центру таблетки метадону. За аналогічних обставин...
Патрулюючи вулицю Засумську, патрульні роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили підозрілого чоловіка. Побачивши патрульних, він різко зупинився та помітно нервував. Коли...
У Сумах під час несення служби працівники управління патрульної поліції зупинили чоловіка, який підозріло себе поводив. Під час поверхневого огляду...