![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/74815c3b-14fe-453a-93f6-ee52bb01fb5c.jpg)
Лікарські засоби, медичні вироби, одяг, взуття та косметичні засоби були передані місту фондацією «REYBUDHELP» та компанією «GREGOR SPOLKA AKCYJNA». Доставку вантажу до Тростянця організував благодійний фонд «Доброта».
Володимир Злепко, заступник Тростянецького міського голови, висловив вдячність за цю допомогу президенту благодійного фонду «REYBUDHELP» Мареку Швідерчику, який особисто опікувався доставленням вантажу по території Польщі, та підкреслив її важливість для громади. Він зазначив, що частина гуманітарного вантажу буде передана до медичних закладів Тростянецької громади, а інша частина піде безпосередньо на потреби Збройних сил України.
Польські партнери підтримують Тростянецьку громаду з 2022 року, коли місто було деокуповане. Впродовж цього часу благодійники з Польщі надавали різноманітну допомогу – від речей першої необхідності до будівельних матеріалів, допомагаючи відновлювати інфраструктуру та забезпечувати потреби мешканців.
Ця гуманітарна допомога є черговим проявом солідарності та підтримки, яку Тростянецька громада отримує від своїх польських друзів та партнерів. Вона допоможе не тільки забезпечити медичні заклади необхідними ресурсами, але й підтримати українських військових у їхній боротьбі за незалежність та суверенітет країни, повідомили в мерії Тростянця.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
До Тростянця знову надійшла сумна, трагічна звістка: 20 липня 2024 року перестало битися серце відважної захисниці, штаб-сержанта Сумської державної прикордонної...
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....
7 липня в Тростянці свої двері для відвідувачів відкрив «ХАБ «Незламні» - сучасний простір для самотніх людей, внутрішньо переміщених осіб,...
Поповнення автопарку стало можливим завдяки співпраці ГО «СББ-ТИЛ» з німецькою благодійною організацією «Синьо-жовтий хрест»....
До Тростянця вкотре завітали друзі та партнери громади - шведські благодійники з організації Skicka vidare till Ukraina, які вже тривалий...