![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/20240723-1548-01_0.jpg)
Завдяки державі та зарубіжним партнерам у рамках глобальної ініціативи United 24 КНП СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав сучасні повнопривідні реанімобілі «Citroen Jumper» – за фандрейзинговою програмою UNITED-24.
Сьогодні відбулося вручення ключів від автівок та нагородження кращих працівників Центру напередодні Дня медичних працівників.
Автомобілі «Citroen Jumper» розподілено до 8 структурних підрозділів і рятуватимуть життя та здоров’я мешканців Роменського, Охтирського, Шосткинського, Конотопського районів, а також Глухівської, Буринської, Кролевецької та Путивльської громади.
За словами керівника Центру Сергія Бутенка, це не перше поповнення автопарку. Цьогоріч заклад уже отримував 5 сучасних реанімобілів. І відсоток забезпеченості санітарним транспортом підрозділів становить 98,5%.
Новий автотранспорт оснащений найсучаснішим медичним обладнанням, що дозволить надавати якісну медичну допомогу мешканцям громад області, які сьогодні перебувають під постійними ворожими обстрілами, повідомили в облраді.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 5 сучасних реанімобілів....
Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва....
Наслідки ворожого влучання у Сумах 7 березня 2024 року....
У Сумській ОВА обговорили питання мережі обслуговування екстреною допомогою....
На засіданні бюджетної комісії депутати Сумської обласної ради підтримали зміни до бюджету....