![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/covid_3.png)
На COVID-19 попереднього тижня захворіли 18 сумчан (серед них — одна дитина). У стаціонарі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» проходять лікування 11 дітей із підозрою на хворобу. У стаціонарі КНП «Медичний клінічний центр інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького» перебувають п’ятеро жителів громади, у КНП «Сумський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни» – стільки ж.
Олена Чумаченко зазначила, що заклади медицини громади забезпечені всім необхідним для надання медичної допомоги хворим, які проходять стаціонарне лікування. Таких пацієнтів наразі — 1406 (із них 191 дитина).
Також посадовиця доповіла про перебіг облаштування у підпорядкованих управлінню охорони здоров'я закладах укриттів відповідно до наявного фінансування. За словами Олени Чумаченко, наразі ведуться підготовчі та ремонті роботи у КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», у КНП «Центральна міська клінічна лікарня» і КНП «Клінічний перинатальний центр Пресвятої Діви Марії». Крім того, заклади медицини готуються до нового опалювального сезону.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сезонні вірусні захворювання в Україні очікувано йдуть на спад....
На ГРВІ, грип та COVID-19 протягом епідсезону 2023-2024 рр. захворіли 4 715 963 українці. Це на 38% менше епідемічного порога,...
Про це повідомив головний державний санітарний лікар Сумщини Володимир Збаражський....
На Сумщині триває епідемічний підйом захворюваності на ГРВІ та грип....
Три випадки субваріанту штаму короновірусу Омікрон - JN.1, ,який називають "Дженні" виявили на Сумщині....