![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/9b974f25-64da-4c4d-8b6a-e728e2c9a206.jpg)
Правоохоронці попередньо встановили, що автопригода трапилась близько одинадцятої години. За кермом авто перебував 42-річний місцевий житель, який рухаючись на автомобілі заднім ходом допустив наїзд на 45-річного чоловіка.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди чоловік отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до лікарні.
Автомобіль поміщений на штрафний майданчик.
За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху). Слідство триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Водій автомобіля «Skoda» не помітив електровелосипед, в результаті чого відбулося зіткнення, а кермувальник двоколісного опинився у лікарні. У поліції розпочато...
Поліцейські Шостки встановлюють обставини автопригоди, в якій постраждала велосипедистка....
Учора, близько 15-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Гетьмана Павла Скоропадського....
Правоохоронці Охтирщини встановлюють обставини автопригоди зі смертельними наслідками....
Внаслідок зіткнення двох автівок тілесні ушкодження отримали дві пасажирки. На місці працювала слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції....