Вчора до чергової частини Конотопського районного відділу поліції надійшло повідомлення від 34-річного місцевого мешканця про те, що він знайшов боєприпаси та вирішив їх здати.
Працівники поліції вилучили боєприпаси.
Шановні громадяни, вкотре радимо не наражати себе та оточуючих на небезпеку і здати до поліції незареєстровану зброю, набої та вибухові пристрої, якщо ці речі зберігаються незаконно.
Пам’ятайте, добровільна видача зброї та набоїв звільняє від кримінальної відповідальності, повідомляє ідділ комунікації поліції Сумської області.
Управління муніципальної безпеки повідомляє про проведення в середу, 10 липня, контрольованого знищення боєприпасів неподалік Сум....
На поліцейську лінію служби 102 зателефонував житель одного з сіл Роменського району, та повідомив, що в приватному будинку, в якому...
Серед знищеного арсеналу: бойові частини від снарядів до систем залпового вогню, гранатометні постріли, ручні та підствольні гранати, артилерійські снаряди, фугасні...
Правоохоронці отримали оперативну інформацію про раніше судимого мешканця районного центру, який може здійснювати торгівлю зброєю. Повідомлення перевірили, інформація підтвердилась....
24 червня піротехнічними підрозділами ДСНС України на території Сумської області вилучено та знищено 2 артилерійських снаряди, бойову частину від реактивної...