![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/98c4b8d5-2e16-43be-8a14-bb32d5238f0b.jpg)
Суб’єкт господарювання, не погоджуючись з таким рішенням, подав апеляційну скаргу.
8.04.2024 постановою Північного апеляційного господарського суду апеляційну скаргу було залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін. Однак, відповідач незважаючи на рішення судів попередніх інстанцій, подав заяву про їх перегляд у зв'язку із «нововиявленими обставинами», оскільки вважав, що суду не були відомі всі істотні обставини при ухваленні попередніх рішень. 15.07.2024 Господарський суд Сумської області вказану заяву відповідача про перегляд також залишив без задоволення, а рішення без змін.
Нагадаємо, що позапланову перевірку КП ВУВКГ м. Конотоп Інспекцією проведено на виконання Доручення Прем'єр-міністра України ще у листопаді 2021 року. В ході перевірки було встановлено, що підприємство здійснювало скид неочищених стоків до р. Єзуч, що призвело до її забруднення. За даним фактом було розраховано збитки у розмірі 1 883 094 грн. та пред’явлено претензію для їх добровільного відшкодування порушником. Матеріали перевірки також були скеровані до правоохоронних органів як такі, що містять ознаки злочину. За статтею 242 Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження по факту забруднення поверхневих вод.
У зв’язку з відмовою порушника добровільно відшкодувати збитки, Інспекція подала позовну заяву до суду. Увесь цей час тривали судові тяжби, порушник з прийнятими не на свою користь рішеннями суду ніяк не бажав погоджуватись і кожного разу намагався їх оскаржити. Втім, безрезультатно.
Отже, тепер є остаточне рішення і Комунальне підприємство виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Конотоп все ж таки сплатить збитки у повному обсязі, повідомили в Держекоінспекції Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Про це повідомив мер Конотопа Артем Семеніхін у ранковому відеозверненні 17 липня....
Державна екологічна інспекція у Сумській області продовжує тримати на контролі ситуацію щодо зниження рівня розчиненого кисню у поверхневих водах р.Сейм...
12 квітня 2024 року під час проведення заходів із запобігання та виявлення адміністративних правопорушень на території Сумської області спеціалісти Державної...
Комунальним підприємством відшкодовані збитки за забруднення атмосферного повітря....
З метою опрацювання тверджень щодо забруднення р. Псел, викладених у зверненні, направленому громадянкою через Екозагрозу, фахівцями Державної екологічної інспекції у...