![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/451594137_827226212843318_7375136008582794756_n.jpg)
«Нарада була конструктивною, – зазначив Володимир Артюх. – Доповів Главі держави про основні проблеми та досягнення прикордонної Сумщини: обстріли прикордонних громад, стан в енергетичній системі, зведення фортифікаційних споруд,підготовка до опалювального сезону та до нового навчального року. Усі проблемні питання були почуті і вже маємо пропозиції та варіанти щодо їх часткового чи повного вирішення».
Так, Президент України наголосив на необхідності та важливості зустрічі голів ОВА з урядовцями для якнайшвидшого розв’язання проблемних питань у громадах.
Також Володимир Зеленський доручив головам ОВА налагодити співпрацю на регіональному рівні з представниками американських штатів. Це питання він також обговорював із губернаторами під час візиту до США.
«Ми домовилися про можливість побудувати прямі контакти між головами обласних адміністрацій, громадами не тільки через центральну владу. Вони готові займатися допомогою. І в них є велике бажання працювати на рівні регіональних структур. Тому хотів би, щоб ви зайнялись цим проєктом і почали готувати його. Думаю, на осінь можна зібрати американських колег», – сказав Володимир Зеленський.
За його словами, співпраця можлива, зокрема в питаннях енергетики, освіти, медицини, реабілітації та забезпечення укриттів, повідомили в ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Підняття Прапора, урочисті покладання квітів та нагородження героїв: як відзначає Сумщина День української державності....
Під час робочого візиту на Сумщину заступник Міністра у справах ветеранів України Руслан ПРИХОДЬКО відвідав Центр ветеранського розвитку, який запрацював...
Деніз Браун подякувала начальнику та команді Сумської обласної військової адміністрації за співпрацю....
У рамках співпраці Уряду України та Уряду Японії, з метою реалізації освітнього субпроєкту Грантової угоди для Програми екстреного відновлення між...
Розміщати переселенців будуть у якісно відремонтованому гуртожитку одного з закладів освіти Полтавської області, неподалеку від обласного центру....