![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_161_28.jpg)
За його словами, через практичну відсутність електропостачання у місті було прийняте рішення подавати воду мешканцям мікрорайонів «Житломасив», «КВРЗ» та села Підлипного, використовуючи генератори на водоканалі.
Тож сьогодні у тестовому, а відзавтра на постійній основі обіцяють давати воду з 6.00 до 10.00 та з 16.00 до 22.00.
В інших районах міста водопостачання присутнє.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Ще рік тому, 5 червня 2023 року, рішенням Господарського суду Сумської області були задоволені позовні вимоги Інспекції та Конотопської окружної...
Комунальним підприємством відшкодовані збитки за забруднення атмосферного повітря....
18 січня 2024 року Господарський суд Сумської області задовольнив позовні вимоги Держекоінспекції Сумщини до Комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства...
За процесуального керівництва Конотопської окружної прокуратури повідомлено про підозру головному інженеру одного з комунальних підприємств Конотопської міської ради за фактом...
КП ВУВКГ м. Конотоп за рішенням суду сплатить збитки за забруднення поверхневих вод....