![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/lisenko_1504.jpg)
Те, що вчора відбулося у Великій Писарівці та Попівці, які були обстріляні ворожою артилерією, говорить про те, що загроза нікуди не зникала. «Накопичення ворожих військ на кордоні з рф продовжується, - повідомив мер у ранковому відеозверненні. – Це відомо із офіційних джерел. Ми не можемо прогнозувати їх подальші дії. Плани по пересуванню ворога до кінця ніхто не знає. Тому, виходячи із цього, дітям та жінкам повертатися до Сум поки що не раджу. Давайте ще трішки почекаємо». Пише Ваш шанс.
Служба безпеки затримала в акваторії Одещини іноземне вантажне судно та його капітана, який працював на агресора....
За інформацією, поданою обласними та Київською міською військовими адміністраціями, за червень місяць загальна чисельність постраждалих пам’яток культурної спадщини регіонів зросла...
Голова комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США Майк Тернер заявив про підтримку ширшого застосування американської зброї для ударів...
Україна внаслідок семи російських атак на об’єкти енергетики втратила близько 9 гігават потужностей генерації....
За два роки з початку широкомасштабного вторгнення росії прямі збитки агросектору склали понад 10 млрд доларів....