![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/pozhezha18724.jpg)
Рятувальники закликають громадян не випалювати суху траву та сміття, як на відкритих територіях, так і на присадибних ділянках. Пам’ятайте, що лише відповідальне поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути небезпечних наслідків, які несуть пожежі. Будьте пильними та у разі виявлення загорянь негайно телефонуйте за номером «101»! Про це йдеться в повідомленні ГУ ДСНС України в Сумській області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
17 липня ворожі війська здійснили удар по одному із прикордонних населених пунктів Сумського району. На місце події прибув підрозділ ДСНС....
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....
17 липня 03:37 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння нежитлового одноповерхового приміщення у середмісті обласного центру. На виклик негайно...
16 липня було нанесено ворожі артилерійські удари по Глухівській громаді....
Упродовж 15 липня у всіх районах Сумської області були зафіксовані займання в природних екосистемах....