![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20240718_150302_533.jpg)
Як Сергій Михайлович сказав телефоном, у нього серйозні проблеми зі здоров’ям і було ухвалено спільне родинне рішення, відійти від роботи, зайнятися лікуванням і покинути посаду, пише На межі.
Відповідну заяву щодо складання повноважень депутати Свеської селищної ради розглянули на засіданні сесії 16 липня.
Сергій Михайлович Киркач очолював прикордонну Свеську громаду з 2020 року. Йому 65 років.
За інформацією Оксани Тарасюк, в.о. голови Шосткинської РВА, відповідно до законодавства від учора 17 липня обов’язки селищного голови виконує секретар селищної ради Дар’я Даріко.