![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/452881284_832623532303586_4163866216775839990_n.jpg)
Під час засідання робочої групи Олена Бойко зазначила, що мета і завдання діяльності «Прозорості і підзвітності» залишилися незмінними, але дорученням начальника Сумської ОВА, її роботу необхідно активізувати.
«У фокусі нашої роботи проєкти, які реалізуються в області за кошти державного та місцевих бюджетів, а також проекти, які реалізуються в громадах із залученням коштів іноземних донорів. Крім того, особлива увага - виконанню робіт з фортифікації», – наголосила Олена Бойко.
У фокусі роботи групи «Прозорість і підзвітність» буде оперативна інформація від правоохоронних органів, громадських організацій, фізичних осіб: якщо виявлятимуться факти корупційних правопорушень, або буде підозра, що проєкт реалізується неефективно, непрозоро, існує загроза неефективного використання будь-яких публічних коштів.
На наступне засідання керівник робочої групи доручила відповідальним структурним підрозділам ОВА дослідити 4 проєкти: 2 завершені проєкти в Чернеччинській громаді, а також два проєкти, що наразі реалізуються, це проєкти з будівництва укриття в Шосткинській громаді за кошти державного та місцевого бюджетів і будівництва очисних споруд в Тростянецькій громаді за кошти міжнародних донорів. Окремо планується розглянути ефективність використання коштів на будівництво фортифікаційних споруд.
«Роботи багато, тож збиратися будемо щотижня або частіше, за потреби. Робота буде також організована із виїздом на місця реалізації проектів. Поки ми не опрацюємо кожен із запланованих проєктів або напрямів, і не зрозуміємо, що всі ризики повʼязані з неефективним використанням коштів усунені, тільки після цього вважатимемо, що наша робота успішна, – підкреслила Олена Бойко. – Крім того, діяльність групи «Прозорість і підзвітність» має бути спрямована на те, щоб максимально інформувати жителів Сумщини про роботу, яка здійснюється в області щодо недопущення зловживань».
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ зустрівся з членом Адміністративної ради ESE Invest AG Олафом КНАППЕ та бенефіціаром ТОВ «Глобал Грін...
Про це зазначив очільник області Володимир АРТЮХ під час підписання Договору про співробітництво між Сумською міською радою та обласною організацією...
Ключі від сучасного санітарного транспорту для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вручив начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ...
Під час зустрічі керівництво Сумської обласної військової адміністрації, обласної ради, міської влади Сум, народний депутат України Михайло Ананченко обговорили з...
Традиційно в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України відбувся щорічний День поля: «Формування врожаю ранніх зернових культур в умовах...