![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_170_25.jpg)
Тут, у рідній землі, спочиватиме його тіло, а в пам’яті земляків у поколіннях житиме подвиг Захисника, людини совісті і честі, яка до останнього подиху боронила Батьківщину і весь український народ.
Народився Володимир 2 січня 1973 року у Новгород-Сіверському на Чернігівщині. Закінчив загальноосвітню школу, отримав професійно-технічну освіту. У 2007 році Володимир Кудлай переїхав до села Червоне Озеро. Він користувався повагою односельців, завжди був готовий прийти на допомогу. Захисник був дуже близький з пасинком, їх немов би зв’язували міцні родинні нитки.
Володимир не роздумуючи став на захист України від ворога. Служив стрільцем-снайпером. Перебував у місці, яке називають пеклом на землі. 18 липня 2024 року при виконанні бойового завдання у населеному пункті Вовчанськ Чугуївського району Харківської області Володимир, відданий обов’язку, загинув, захищаючи усіх нас…
Живим коридором слави, на колінах, схиливши голови, прапорами і квітами зустрічали Героя жителі Новослобідської громади. Віддати останню шану Захиснику прийшли рідні, друзі, односельці, представники влади. На честь Героя звучав Гімн України, військовий трикратний салют гучно пронизав небо.
Володимир - людина слова, добрий, вірний, мужній, справедливий. Таким він залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, сміливості і незламності. За незалежність і свободу Батьківщини, спокій у рідній домівці, безпеку родини і всієї України Володимир віддав найдорожче - власне життя. Він загинув як Герой, до останньої миті виконуючи свій військовий обов’язок на передовій, повідомили у сільраді Нової Слободи.
Вічна пам'ять мужньому воїнові Володимиру Кудлаю! Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну!
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
З російського полону повернули старосту села Гребениківка Винниченка Олексія Миколайовича мертвим....
Протягом дня росіяни здійснили 36 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 109 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська, Юнаківська,...
Обстріли з боку російсько-терористичних військ продовжують щоденно завдавати довкіллю Сумщини, й особливо атмосферному повітрю, великої шкоди....
У Шостці продовжуються роботи по ліквідації наслідків масованих обстрілів (22-23липня)....
Про це повідомив начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко....