![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/452866647_122145785444248644_508858184771832180_n.jpg)
Учасники зустрічі обговорили питання щодо реалізації проектів альтернативної енергетики на території Сумської області.
Олаф Кнаппе зазначив, що Сумська область має дуже хороші перспективи щодо розвитку сонячної та вітрової енергетики, зокрема, природні умови, зокрема, показники вітру та сонця на Сумщині, навіть кращі, ніж на півдні України.
«Ми маємо ряд проєктів, які презентували ще до війни, деякі з них уже втілені в життя, реалізації інших завадила війна. Але сподіваємось, зараз ми активізуємо співпрацю з Сумщиною», – говорив інвестор.
Володимир Артюх підкреслив, що саме сьогодні коли ворог обстрілює енергетичну інфраструктуру, розвиток сонячної та вітрової енергетики є дуже важливим для Сумщини та України.
«Сумська ОВА готова до ефективної співпраці в цьому питанні. Адже ми готуємося до дуже непростої зими через обстріли ворога по енергетичних об’єктах. І будь-які ініціативи та проєкти щодо виробництва альтернативної енергетики нам важливі, – зазначив очільник Сумщини. – Будемо активніше працювати разом, щоб підвищити генеруючі можливості нашого регіону».
Також Володимир Артюх подякував Олафу Кнаппе за активні соціальні та екологічні проекти в Сумській області та участь у програмах, що сприяють економічному відновленню регіону після війни, підтримці місцевих громад, розвитку підприємництва та екологічної стійкості (фінансування реконструкції житла, покращення інфраструктури, забезпечення соціальних послуг), повідомили в ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Про це зазначив очільник області Володимир АРТЮХ під час підписання Договору про співробітництво між Сумською міською радою та обласною організацією...
Ключі від сучасного санітарного транспорту для Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вручив начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ...
Під час зустрічі керівництво Сумської обласної військової адміністрації, обласної ради, міської влади Сум, народний депутат України Михайло Ананченко обговорили з...
Традиційно в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України відбувся щорічний День поля: «Формування врожаю ранніх зернових культур в умовах...
Заступник Міністра охорони здоров’я Марія Карчевич під час робочої поїздки на Сумщину разом із начальником Сумської ОВА Володимиром Артюхом відвідали...