![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/9b28c8f9-ded9-478c-8281-4ab7bc15a2f3.jpg)
Начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ привітав Еміля НУРІЄВА із призначенням на посаду та висловив сподівання на продуктивну й успішну співпрацю, яка буде позитивною як для України, так і для Молдови.
«Для нас дуже важливо налагодження тісних і дружніх відносин із Республікою Молдова. Під час війни взаємопідтримка і допомога має неабияке значення для наших народів. Сумщина – потужний і перспективний регіон із власною промисловістю, я сподіваюсь, що наша співпраця зміцнить економічний розвиток Сумської області, а також допоможе реалізувати її гуманітарний і культурний потенціал», – зазначив Володимир Артюх.
За словами Еміля Нурієва, офіс консульства у Сумах запрацює вже за кілька тижнів. Пріоритетні напрямки роботи: міжнародна співпраця, економічний та гуманітарний сектор.
«Я радий, що сьогодні з вами і впевнений, що наша співпраця принесе лиш позитивні результати. Раніше я був на Сумщині, ми передавали гуманітарну допомогу – ліжка, зимовий одяг, комплекти форми, і плануємо продовжувати роботу в цьому напрямку. Також я відвідав місцеві підприємства, на сьогодні у нас є запит на постачання обладнання, яке ви виробляєте, сільськогосподарської продукції. Не менш важлива для нас і співпраця у сфері освіти», – розповів Еміль Нурієв.
Під час зустрічі представники ОВА виступили з ініціативою укласти меморандум про співпрацю між Сумщиною та Республікою Молдова, а також розпочати налагодження прямих зв'язків між районами області та держави-партнера, повідомили в ОВА.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Традиційно в Інституті сільського господарства Північного Сходу НААН України відбувся щорічний День поля: «Формування врожаю ранніх зернових культур в умовах...
Заступник Міністра охорони здоров’я Марія Карчевич під час робочої поїздки на Сумщину разом із начальником Сумської ОВА Володимиром Артюхом відвідали...
Начальник Сумської ОВА Володимир Артюх подякував усім причетним, хто продовжує повертати в Україну цивільних та військових з ворожого полону....
Президент Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ провів нараду з начальниками обласних військових адміністрацій України та заслухав доповідь кожного щодо оперативної ситуації, зокрема про...
Підняття Прапора, урочисті покладання квітів та нагородження героїв: як відзначає Сумщина День української державності....