![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/policiya26724.jpg)
Всі наряди поліції були негайно орієнтовані на пошуки малолітньої.
Правоохоронці у співпраці з колегами з Чернігівської області встановили місцезнаходження дівчинки – вона знаходилась на залізничному вокзалі в м. Ніжин. Зі слів дитини, вона самостійно на потязі виїхала в сусідню область.
На щастя, дівчинка була в порядку і не стала жертвою неправомірних дій. Працівники Конотопського районного відділу поліції передали доньку матері та повели з ними профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків, повідомили в поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сьогодні, близько 5 години ранку до поліції надійшло повідомлення про зникнення 15-річного хлопця. Звернувшись на лінію "102" рідні хлопця повідомили,...
Днями, близько опівдня, патрульна Аліна Істратова, яка наразі перебуває у відпустці, виявила маленького хлопчика без нагляду дорослих. Він ледь не...
Завдяки своїй уважності, працівник поліції попередив небезпеку, що могла б трапитись з дитиною, яка стояла на проїзній частині серед жвавого...
Сьогодні до Шосткинського районного управління поліції звернулися співробітники обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, які повідомили, що зникла їх підопічна....
Дівчина пішла з дому та перестала виходити на зв’язок з родичами. Правоохоронці знайшли її та повернули додому....