![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/blagoukraine_2023_5-2-768x510.jpg)
За рахунком це 17 захід національного рівня, під час якого відзначають кращих благодійників та найефективніші волонтерські ініціативи. Проводить його Асоціація благодійників України.
До участі запрошують бізнесові структури, благодійні та громадські фонди та організації, волонтерів, громадських діячів та благодійників, які надавали благодійну допомогу для розв'язання суспільних проблем протягом минулого року.
Переможців конкурсу щороку відзначають унікальною нагородою «Ангел добра».
Щоб узяти участь, необхідно заповнити конкурсну заявку та надіслати її до 30 квітня 2024 року (включно) до оргкомітету.
Додаткову інформацію можна знайти за посиланням.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Медичний пересувний кабінет (медичний трейлер) виготовило підприємство ТОВ «Сервіс Юкрейн» на замовлення ГО «Львівська Міська Громадська Організація «Ротарі Клуб «Львів...
Допомогу передали представники Конгресу українців Латвії за сприяння благодійного фонду "Всесвіт добра" та Федерації футболу міста Києва....
КУ «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» проведе до Великодня благодійну акцію «Пасхальний кошик»....
Начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ провів зустріч із представниками Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA) та обговорив основні...
Тростянецька міська рада намагається надати максимальну підтримку внутрішнім переселенцям, яких з кожним днем усе більше прибуває до нашої громади з...