![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/f87535fa-d8c5-4fa0-856b-a1572a6eec56.jpg)
Керманич спершу пройшов огляд на місці зупинки за допомогою спеціального приладу Драгер. Результат був позитивним — 2, 91 проміле. Але не погодившись із ним, чоловік забажав пройти освідування ще й у закладі охорони здоров’я. Висновок лікарів теж підтвердив, що водій був у нетверезому стані.
Під час складання адміністративних матеріалів охоронці порядку також з'ясували, що чоловік не мав із собою документів на право керування автівкою. А сам легковик був у розшуку державною виконавчою службою.
На чоловіка винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування без відповідних документів) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп'яніння) КУпАП. Автомобіль інспектори евакуювали на спеціальний майданчик, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Водій трактору «МТЗ-80» був зупинений працівниками поліції за керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Для уникнення відповідальності запропонував гроші, а...
Патрулюючи вулицю Тростянецьку, за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили водія транспортного засобу ВАЗ....
Водій, аби уникнути адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, запропонував поліцейським гроші. Проте домовитись не вийшло: правоохоронці задокументували факт...
Ввечері патрулюючи проспект Михайла Лушпи, інспектори зупинили керманича автомобіля ГАЗ, який порушував правила дорожнього руху....
Патрулюючи вулицю Санаторну, патрульні зупинили транспортний засіб Audi A4, водій якого рухався з порушенням ПДР....