![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_171_27.jpg)
57-річний водій мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на місці зупинки за допомогою спеціального приладу Драгер. Результат позитивний — 2,23 проміле алкоголю, що у понад 11 разів перевищує допустиму норму.
Патрульні з’ясували, що чоловік уже не вперше протягом року сідає за кермо в нетверезому стані, також він не мав всіх необхідних документів на автівку та був позбавлений права керування.
На чоловіка патрульні склали адміністративні матеріали за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування, повторно протягом року), ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння повторно протягом року) та ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом без відповідних документів) КУпАП. Від керування його відсторонили, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Патрулюючи вулицю Санаторну, патрульні зупинили транспортний засіб Audi A4, водій якого рухався з порушенням ПДР....
У кожному з випадків водії, перебуваючи за кермом у стані алкогольного сп’яніння, таким протизаконним чином бажали «вирішити» питання щодо непритягнення...
Надвечір, патрулюючи вулицю Троїцьку, інспектори зупинили водія транспортного засобу ВАЗ, який рухався з порушенням ПДР. 27-річний чоловік мав ознаки сильного...
У Недригайлові керманич, аби уникнути повторної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, запропонував правоохоронцям гроші. Відносно порушника...
4 адмінматеріали склали патрульні на сп'янілого водія....