![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/32b405cf-21f6-4ca1-981c-01e25a0978fc.jpg)
У зв'язку з продовженням аварійних робіт із усунення пориву на водомережі діаметром 100 мм на вул. Заозерній сьогодні, 18 грудня, з 10:00 буде припинена подача води до будинків урочища Баранівка.
Водопостачання буде відновлене після завершення ремонтних робіт.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Про припинення водопостачання повідомляє КП "Міськводоканал"....
Через ускладнення аварійно-ремонтних робіт з ліквідації пориву водомережі на вулиці Заливній сьогодні, 7 липня, з 11:00 додатково припинене водопостачання за...
Про це повідомляє прес-служба КП Міськводоканал....
Сьогодні, 6 липня, після опівночі в Сумах пролунали три вибухи....
Під час погодинних відключень електроенергії усі водозабори міста продовжують працювати, бо не підпадають під відключення як об’єкти критичної інфраструктури. Тобто...