![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_153_25.jpg)
37-річний чоловік, керуючи автомобілем ВАЗ-2108, під час руху заднім ходом допустив наїзд на припаркований автомобіль ВАЗ-2110. На цьому громадянин не зупинився. Не дотримавшись безпечного інтервалу, він допустив наїзд на автомобіль Богдан, який за інерцією пошкодив Daewoo Lanos. Надалі керманич ВАЗ-2108 ще й в'їхав у дерево.
Всі транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.
Сам же керманич ВАЗ-2108 мав явні ознаки алкогольного сп'яніння. Огляд, який він пройшов на місці зупинки виявився позитивним та склав 2,21 проміле алкоголю. Цей результат у понад 11 разів перевищує допустиму норму. До того ж з'ясувалося, що чоловік не мав права керування транспортними засобами.
На нього патрульні склали адміністративні матеріали:
- ст. 124 КУпАП;
- ч. 2 ст. 126 КУпАП;
- ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Від керування чоловіка відсторонили, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Учора, близько 15-ї години, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Гетьмана Павла Скоропадського....
Водій трактору «МТЗ-80» був зупинений працівниками поліції за керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Для уникнення відповідальності запропонував гроші, а...
Правоохоронці Охтирщини встановлюють обставини автопригоди зі смертельними наслідками....
Внаслідок зіткнення двох автівок тілесні ушкодження отримали дві пасажирки. На місці працювала слідчо-оперативна група Сумського районного управління поліції....
Патрулюючи вулицю Тростянецьку, за порушення правил дорожнього руху патрульні зупинили водія транспортного засобу ВАЗ....