![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/a27f0323-afeb-451f-bf87-d36dad5e9836.jpg)
Члену виконкому розглянули близько 40 важливих для жителів громади питань й ухвалили відповідні рішення. Переважна більшість розглянутих питань – соціального характеру.
Затверджено рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.
В межах другого етапу державної програми єВідновлення компенсацію за повністю зруйноване майно під час ворожої окупації отримають ще двоє жителів громади – з Білки та Тростянця. Суми компенсаційних виплат: 1 532 516,70 грн та 1 474 873,4 грн.
Також на виконкомі призначено матеріальну допомогу на лікування (реабілітацію) військовослужбовцям ЗСУ – мешканцям нашої громади, повідомили в мерії Тростянця.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
До Тростянця знову надійшла сумна, трагічна звістка: 20 липня 2024 року перестало битися серце відважної захисниці, штаб-сержанта Сумської державної прикордонної...
17 липня о 01:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Соломії Крушельницької в м....
До Тростянця надійшла значна партія гуманітарної допомоги від польських партнерів – майже 11 тон необхідних товарів....
7 липня в Тростянці свої двері для відвідувачів відкрив «ХАБ «Незламні» - сучасний простір для самотніх людей, внутрішньо переміщених осіб,...
До Тростянця вкотре завітали друзі та партнери громади - шведські благодійники з організації Skicka vidare till Ukraina, які вже тривалий...