![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_86_34.jpg)
У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що на початку вересня 2023 року подруги, попередньо домовившись, взяли з навісної полиці коробку з навушниками та викравши з неї товар, а потім повернули порожню упаковку на місце. Викрадений кейс одна з них сховала до рукава одягу. Потім зловмисниці пройшли повз каси та покинули приміщення магазину.
Через два тижні крадійки прийшовши вже до іншого магазину, по черзі, брали з полиці одяг та йшли до примірочних. Бажаючи приховати свої злочинні дії, одна з дівчат одягла викрадену річ під свій одяг, а інший товар передала подрузі, щоб та сховала. Вийшовши з примірочних дівчата хотіли покинути приміщення, але були викриті працівниками магазину, які і викликали поліцію.
Тепер зловмисницям за свої «розваги» доведеться відповідати перед судом, оскільки слідчі вже завершили досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 (крадіжка вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У Сумах невідомі пошкодили та вкрали частину пам'ятника на вул. Воскресенській....
Солдат Сталінський Геннадій Анатолійович, 1977 року народження, загинув 7 липня під Бахмутом....
В мерії Охтирки повідомляють про загибель солдата Сталінського Геннадія Анатолійовича, 1977 року народження....
До поліції звернувся 40-річний мешканець Сум та повідомив про зникнення свого мобільного телефону. У ході оперативно-розшукових заходів, співробітники відділу кримінальної...
Охтирська громада провела в останню путь загиблого захисника України, молодшого сержанта Юрія Олександровича Миколенка....