![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_206_17.jpg)
Далі, отримавши адреналін від вчиненого правопорушення, двоє з компанії прискорились і побігли в напрямку кущів скверу Шевченка, троє пішли, нібито нічого такого й не відбувалось. Інцидент і всі причетні до нього були зафіксовані камерами відеоспостереження, як і їх обличчя, оригінальність кольорів одягу та напрямки їх подорожі містом, повідомляє Безпечне місто Глухів.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!