![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/ee2c9f3e9c7646bbfff63e9586858401_0.jpg)
Вчора до поліції за допомогою звернулось 2 мешканця з Сумського та Шосткинського районів. Заявники розповіли, що намагаючись оформити грошову допомогу вони переходили за посиланням в соціальній мережі та вводили персональні дані своїх банківських карток.
Ще 4 жертви шахраїв знаходили на відомих сайтах в мережі Інтернет оголошення щодо продажу бажаних їм товарів та перераховували повну та часткову передоплату на банківські картки зловмисників.
А у Шостці до поліції звернувся місцевий житель, який розповів поліцейським, що йому зателефонував незнайомий. У ході розмови він представлялися працівником банку. Довірливий чоловік, аби вберегти свої заощадження, надав шахраям всі свої конфіденційні дані.
За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Шахраї продовжують вчиняти злочини проти довірливих містян. Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини за допомогою звернулося п’ять мешканців області....
Двоє з них втратили гроші, бо довірились невідомим телефонним співрозмовникам, які називалися працівниками банківських установ. Ще одна жінка намагалася отримати...
У поліції встановлюють зловмисників у рамках розпочатих кримінальних проваджень....
Юнаки розміщували фейкові оголошення в Інтернеті про можливість прибутку від інвестицій, а після отримання коштів привласнювали їх собі. За скоєне...
Всі вони повірили досить сумнівній інформації, яку отримали з неперевірених та невідомих джерел і в результаті втратили свої гроші....