До поліції за допомогою звернулась 39-річна жінка, та розповіла, що їй зателефонував невідомий, який назвався працівником банку і заявив, що її картка заблокована. Співрозмовник запропонував допомогу в її розблокуванні та переведенні грошей на інший рахунок. Задуривши жінці голову, зловмисник дізнався коди з СМС-повідомлень та в результаті заволодів її грошима у сумі 16 367 гривень.
У Шостці 60-річній жінці надійшов телефонний дзвінок, в якому робот «для підтвердження входу у власний кабінет, попрохав натиснути цифру «1». Згодом жінка дізналася, що з двох її банківських карток зникли гроші в сумі 8 700 гривень.
У 22-річної сумчанки, невідома особа, попередньо зламавши її сторінку в месенджері «Телеграм», від імені її колеги, попрохала грошей в борг. У підсумку жінка втратила 21 000 гривень, які перерахувала на вказаний їй банківський картковий рахунок.
У Шостці, місцева жителька в батьківській групі месенджеру «Вайбер», побачила повідомлення про можливість отримати грошову допомогу. Перейшовши за посиланням, зазначеним у повідомленні, 42-річна жінка ввела всю необхідну інформацію, після чого з її картки зникли гроші в сумі 6950 гривень.
За всіма заявами від громадян поліцією відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У поліції встановлюють зловмисників у рамках розпочатих кримінальних проваджень....
Юнаки розміщували фейкові оголошення в Інтернеті про можливість прибутку від інвестицій, а після отримання коштів привласнювали їх собі. За скоєне...
Всі вони повірили досить сумнівній інформації, яку отримали з неперевірених та невідомих джерел і в результаті втратили свої гроші....
Поліція Сумщини вкотре застерігає громадян нікому не повідомляти свої особисті дані та дані банківських карток....
Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи, які ошукували людей по всій...