![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/polinfo_12.jpg)
До поліції звернулась 48-річна жінка. Потерпіла розповіла, що до неї на мобільний телефон надійшов дзвінок від невідомого. Під час розмови останній назвався працівником кіберполіції. Зловмисник повідомив, що невідомі з її банківської карти намагалися зняти грошові кошти. Для того, щоб відмінити дану операцію він передасть слухавку працівнику банку, який детально розповість алгоритм дій.
Заявниця, вислухавши невідомих, нічого не підозрюючи, перевела зі своєї картки 22 тисячі гривень на банківський рахунок, який назвав співрозмовник.
Через деякий час потерпіла зрозуміла, що стала жертвою шахраїв, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!