![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/164313-1_large.jpg)
Під час апаратної наради мер Сум Олександр Лисенко доручив теплопостачальним підприємствам регулювати подачу теплової енергії в залежності від температури зовнішнього повітря.
Посадовець зазначив, що з потеплінням почали надходити скарги від сумчан на спеку у квартирах. Тож, доручив тепловикам працювати в економному режимі.
«Необхідно заощаджувати енергоносії та кошти споживачів, – зазначив Олександр Лисенко. – З огляду на прогнозоване синоптиками потепління, можливо, опалювальний сезон закінчимо раніше, як варіант, наступного понеділка, але все залежатиме від погодних умов. У п’ятницю зберемося та будемо радитися з цього питання».
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!