![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_529_0.jpg)
У ході поверхневої перевірки у нього було знайдено зіп-пакет з психотропною речовиною PVP та мобільний телефон. Все знайдене вилучено та направлено для проведення відповідних досліджень до експертної установи.
Зловмисника було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. На даний час йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Наразі слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!