![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/rozshuk_gribnik_280722.jpg)
На спецлінію «102» зателефонувала 74-річна жителька міста Дружби, що на Ямпільщині. Жінка розповіла, що її 75-річний чоловік вранці пішов у ліс за грибами і назад не повернувся. По телефону він розповів дружині, що заблукав і не може самостійно вибратися з лісу.
Місцеві правоохоронці одразу почали пошукову операцію: кілька годин їздили лісними дорогами з увімкненою сиреною, щоб заблукалий зміг вийти до них на звук, та підтримували з ним розмову по мобільному телефону.
Вжиті заходи дали свій позитивний результат. Пенсіонер вийшов таки на звук сирени до поліцейських, після чого його доставили додому.
З ним та його дружиною правоохоронці провели профілактичну бесіду щодо наслідків такого «тихого полювання». Останні подякували поліцейським за порятунок.
Відділ комунікації поліції Сумської області
Сьогодні, близько 19.00 години, до поліції звернулась 34-річна сумчанка та повідомила про те, що її малолітній син втік від неї...
Вчора ввечері до Шосткинського районного управління поліції звернулась стривожена матір та повідомила про зникнення своєї дитини....
Патрулюючи вулицю Засумську, патрульні роти тактико-оперативного реагування (ТОР) виявили чоловіка, який порушував публічний порядок....
Нещодавно, патрулюючи вулицю Садову, патрульні зупинили водія транспортного засобу ЗАЗ, який підозріло маневрував. За кермом інспектори виявили 33-річного чоловіка, який...
Учора до Шосткинського районного управління поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, яка сталася в селищі Вороніж. На місце події негайно...