![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/shahray_karta_280722.jpg)
Повіривши телефонному шахраю, жителька села Штепівка перерахувала йому грошові кошти в сумі 31 000 гривень. На даний час працівники поліції встановлюють особу зловмисника
«Ваша картка заблокована, а для її розблокування потрібно перерахувати всі наявні на ній грошові кошти на іншу банківську картку», - саме з такою інформацією зателефонував псевдобанкір до 55 річної жительки району. Повіривши незнайомцю, потерпіла перерахувала 31 тисячу гривень на вказану шахраєм картку.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та встановлюють осіб, які причетні до злочину.
Поліція вкотре закликає громадян бути обачними та не довіряти незнайомцям, які представляються співробітниками банків та просять виконати будь-які операції з вашою карткою. Виконуйте їх тільки у фінансовій установі.
Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини звернулося п’ять нових жертв шахраїв, які злочинним шляхом виманили у потерпілих близько 70...
Скориставшись необізнаністю свого знайомого в користуванні мобільним банкінгом, охтирчанин видурив у нього майже 7000 гривень. Злочинну діяльність шахрая припинили правоохоронці....
За минулі вихідні шахраї ошукали четверо жителів Сумщини та виманили близько 328 000 власних заощаджень. За кожним фактом у поліції...
Шахраї продовжують вчиняти злочини проти довірливих містян. Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини за допомогою звернулося п’ять мешканців області....
Двоє з них втратили гроші, бо довірились невідомим телефонним співрозмовникам, які називалися працівниками банківських установ. Ще одна жінка намагалася отримати...