![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/110d4483-b8ca-4c0e-acde-5ed605a5efd1.jpg)
Під приводом отримання грошової допомоги від державної програми «Є-допомога», 51-річний сумчанин, перейшовши за посиланням з соціальної мережі «Facebook», заповнив електронну форму, де вказав дані своєї банківської картки. В результаті з його рахунку було списано кругленьку суму коштів.
Також, 21-річний конотопчанин, на одному з інтернет-сайтів розмістив оголошення з продажу студійного обладнання. В подальшому з заявником через месенджер «Viber» зв'язався невідомий та під приводом оформлення послуги онлайн-доставки надіслав посилання для, так би мовити, верифікації замовлення. Перейшовши за ним, двома платежами заявник перерахував гроші зі своєї картки на вказану карту покупця, але потім зв’язок з останнім припинився.
У поліції розпочаті кримінальні провадження за ознаками правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Триває встановлення кола осіб, причетних до скоєння злочинів, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Скориставшись необізнаністю свого знайомого в користуванні мобільним банкінгом, охтирчанин видурив у нього майже 7000 гривень. Злочинну діяльність шахрая припинили правоохоронці....
За минулі вихідні шахраї ошукали четверо жителів Сумщини та виманили близько 328 000 власних заощаджень. За кожним фактом у поліції...
Шахраї продовжують вчиняти злочини проти довірливих містян. Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Сумщини за допомогою звернулося п’ять мешканців області....
Двоє з них втратили гроші, бо довірились невідомим телефонним співрозмовникам, які називалися працівниками банківських установ. Ще одна жінка намагалася отримати...
У поліції встановлюють зловмисників у рамках розпочатих кримінальних проваджень....